karrier-ECOMMERCE-2019 DESC2

E-COMMERCE SPECIALIST
Táplálék-kiegészítőket forgalmazó cégcsoport – közel 20 éves online értékesítési múlttal - online kereskedelmi felületeken történő megjelenésének kiépítéséhez, felügyeletéhez

E-COMMERCE SPECIALISTÁT
keres.

A leendő munkatárs a vállalat online kereskedelmi tevékenységét szervezi és koordinálja. Feltérképezi a fogyasztók vásárlási szokásait, segít az online kereskedelmi-, értékesítési tervek összeállításában és megvalósításában. A forgalom növelése érdekében aktív reklámtevékenységet folytat az e-commerce (amazon, ebay, stb.) felületeken, szorosan együttműködve az értékesítési csapattal.

Feladatok:

  • új termékek listázása az Amazon-on, Ebay-en az aktuális trendek tükrében
  • javaslattétel az árazási politikára, az árazás napi szintű felügyelete
  • termékek tartalmi leírásának optimalizálása, minősítésük figyelése, javítása
  • hirdetési kampányok elkészítése
  • a tartalmi kulcsszavak optimalizálása
  • PPC optimalizálás
  • e-commerce felületek értékesítésének és készleteinek kezelése
  • ügyfél-/panaszkezelés
  • átlátható folyamatok, vezetői riportok

Elvárások:

  • eBay-es, Amazon-os, stb. értékesítési tapasztalat
  • tárgyalóképes, kiváló angol nyelvtudás
  • hazai és nemzetközi e-commerce értékesítésben szerezett tapasztalat, kreatív és ügyfélorientált gondolkozásmód
  • innovatív és stratégiai gondolkodásmód, kezdeményező készség
  • minimum középfokú végzettség
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:

  • on-line értékesítési felületeken és e-marketing területén történő értékesítésben szerzett tapasztalat
  • sport, egészséges életmód, táplálkozástudomány területén szerzett ismeret és tapasztalat
  • személyes elhivatottság és jártasság az egészséges életmód iránt
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • versenyképes jövedelem
  • kihívásokkal teli feladatok
  • fiatal, energikus csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye:

Kecskemét

  1. Kategóriák
  2. Márkák