Vitaminokkal és étrend-kiegészítők kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, közel 20 éves értékesítési múlttal rendelkező cégcsoportunk

ÉRTÉKESÍTÉSI MANAGERT

keres.

Az értékesítési manager felelős a vállalat vitamin-portfoliójának promóciójáért európai és nemzetközi szinten, elkészíti a cég által meghatározott értékesítési célok kivitelezéséhez szükséges terveket és jó kapcsolatokat épít ki a célcsoportba tartozó B2B partnerekkel.

Feladatok:

  • részvétel a cég értékesítési tevékenységében, vásárlók számának folyamatos növelése
  • vevőlátogatással kapcsolatos feladatokat elvégzése
  • meglévő és új ügyfelek tájékoztatása az együttműködés feltételeiről, termékeinkről, szolgáltatásainkról
  • piackutatás végzése, információgyűjtés a piac szereplőiről, versenytársak folyamatos nyomon követése
  • az ügyfélszolgálat folyamatos informálása a piaci információkról
  • ügyfél igényfelmérés elvégezése, vevői adatbázisok működtetése
  • címlista összeállítása a lehetséges partnereinkről
  • regisztrációs adatbázis rendszeres kezelése és frissítése
  • árengedmények, eladás-ösztönző eszközök, értékesítési módszerek, egyéb speciális ösztönzők használata, ár összehasonlítás
  • vállalat képviselete tárgyalásokon, kereskedelmi, szakmai kiállításokon és egyéb más fórumokon
  • szoros együttműködés a marketing csapattal
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • tárgyalóképes, kiváló angol nyelvtudás, mely lehetővé teszi a külföldi partnerekkel történő kommunikációt
  • minimum középfokú végzettség
  • hazai és nemzetközi értékesítésben szerezett tapasztalat,
  • ügyfélközpontú, energikus személyiség, aki kiváló kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik
  • felhasználói szintű informatikai és adatbázis kezelői ismeretek: MS Office, különösen Excel
  • személyes igény és elkötelezettség az egészséges életmód, valamint a sport iránt
  • B kategóriájú jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • vitaminokkal kapcsolatos ismeretek, ill. szakmai tapasztalat
  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • további európai nyelvek ismereteazonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kihívásokkal teli feladatok
  • fiatal, energikus csapat
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét
  • Európa

  1. Kategóriák
  2. Márkák